Liga daro savo: J. W. Tsonga neįveikė atrankos Majamio turnyre

Žymusis prancūzas ir toliau kenčia nuo savo kraujo ligos simptomų, kurie keliavimą ir dalyvavimą tolimuose turnyruose padaro kančia. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 118) nesugebėjo įveikti atrankos etapo Majamio "Masters" turnyre.

Antrame kvalifikacijos mače jis per du setus 6-4, 6-4 nusileido Pablo Cuevasui (ATP 85). Visas susitikimas truko 1 valandą ir 29 minutes.

Prancūzas šiame turnyre dalyvavo jau 11-tą kartą, o per savo karjerą buvo ne kartą pasiekęs ir tolimesnį etapą, tačiau šį kartą atrankos neįveikė.

Pirmame sete jis žaidimo viduryje pralaimėjo savo padavimo seriją, kuri leido varžovui išsiveržti į priekį bendrame rezultate.

Antrasis setas taip pat nesiklostė sėkmingai jis ne kartą turėjo ginti savo padavimo seriją, o vėliau ją ir pralaimėjo. 118-oji raketė dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko.

P. Cuevas sėkmingai įveikė atranką ir pateks į pagrindinį etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts