Juanas Martinas del Potro grįžta į tenisininkų olimpą, argentinietis vėl tarp dešimties geriausiųjų

Argentinietis Juanas Martinas del Potro (ATP 12) toliau demonstruoja pavyzdingą užsispyrimą ir ryžtą – žaidėjas pirmą kartą nuo 2014-ųjų metų sugrįžta į geriausių pasaulio tenisininkų Top 10.

Oklande, Naujojoje Zelandijoje, ATP 250 “ASB Classics” turnyre, 29-erių tenisininkas vakar sėkmingai žengė į ketvirtfinalį įveikdamas kanadietį Denisą Shapovalovą (6-2, 6-4) ir atsirevanšuodamas jam už pralaimėjimą praėjusiais metais Kanadoje.

Anksčiau J. M. del Potro kankino kairiojo riešo skausmai, todėl 2014-aisiais jis buvo priverstas operuotis. Į teniso kortus argentinietis žengė po metų pertraukos, tačiau paaiškėjo, jog prireiks dar vienos operacijos. Pergalės grįžo tik 2016-aisiais, o per reabilitacijos laiką jis prarado nemažai pozicijų, kurias ir siekė susigrąžinti.

Antrame turnyro etape pasiekta pergalė tenisinikui iš Argentinos užtikrino seniai lauktą sugrįžimą tarp elitinių tenisininkų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts