Karščio išvargintas Novakas Djokovičius sugebėjo nugalėti Gaelį Monfilsą (VIDEO)

Ketvirtoji Australijos didžiojo kirčio diena pasirodė be galo karšta, bet ne tik temperatūra, o ir sužaistais mačais. Novakas Djokovičius (ATP 14) 17 kartą susitiko su prancūzu Gaelio Monfilsu (ATP 39).

Mačas buvo sunkus ir abu žaidėjai susidūrė su tuo pačiais sunkumais, tiek karštis, tiek ir nedalyvavimas tokio lygio turnyruose ilgą laiką atėmė daug jėgų iš tenisininkų, o jų abiejų sąskaitoje virš 10 dvigubų klaidų.

Po beveik trijų valandų korte serbas nugalėjo savo priešininką 17 kartą iš eilės, galutinis rezultatas 3:1 (4-6 6-3 6-1 6-3).

Pirmasis setas buvo kupinas padavimų pralaimėjimų ir nestabilumo, tačiau tame sete labiau pasisekė Prancūzijos tenisininkui. Visgi kiti trys setai akivaizdžiai buvo buvusios pirmosios raketės pusėje.

Už patekimą į kitą etapą Novakas Djokovičius gaus 117,354 $ ir 90 reitingo taškų, jis jau pagerino praeitų metų rezultatą.

Įspūdingas taškas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts