„Us Open“ Grandų mūšyje Argentinos „Tandilo“ bokšto pergalė (Video)

Paryčiais pasibaigusio mačo atomazgoje, paaiškėjo jog pusfinalyje nepamatysime visų lauktos dvikovos tarp Roger Federer ir Rafael Nadal. Šveicaras po keturių setų kovos turėjo pripažinti Juan Martin Del Potro (ATP 28) pranašumą. Rezultatu 3:1 (7-5, 3-6, 7-6(8), 6-4) Rogeris Federeris paliko kortą pralaimėjęs.

Pasakiškai gerą sezoną turintis „Maestro“, niekaip nerado savo tikrojo žaidimo prieš argentinietį, kuris pasimokė iš paskutinio pralaimėjimo šveicarui „Miami Open“ turnyre. Nors Roger Federer servavo tikrai įspūdingai ir pataikė, net 17 padavimų be atsako, o padarė vos 5 dvigubas klaidas, tačiau to nepakako išsaugoti savo padavimų. Martin Del Potro sugebėjo laimėti šveicaro padavimą tris kartus iš šešių susikurtų progų, jis taip pat servavo labai užtikrintai, pataikė 12 padavimų be atsako, o paduodant suklydo tik tris kartus. Abu žaidėjai, žiūrovams padovanojo begalę puikių smūgių, abu tenisininkai padarė virš šimto neliečiamų smūgių.

Už pasiektą ketvirtfinalio etapą Roger Federer gaus 470,000 $ ir 360 taškų, kurių jam pakaks pakilti į antrąją reitingo vietą, aplenkiant Andy Murray.

Juan Martin Del Potro pusfinalyje susitiks su Rafael Nadal, kuris vakar labai lengvai įveikė jaunąjį rusą Andrey Rublev.

Statistika :

View post on imgur.com

Mačo gražiausi epizodai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts