Paaiškėjo ką Londone R. Federeris pasakė berniukui po incidento mačo pabaigoje (VIDEO)

Trečioji pasaulio raketė atskleidė kas vyko jo galvoje ir korte tuo metu, kai žaidimas buvo sustabdytas svarbiausiu momentu. Rogeris Federeris (ATP 3) pusfinalio mače Londone susitiko su būsimu čempionu Aleksanderiu Zverevu (ATP 4), o jų akistata buvo pilna intrigos.

Visgi mačo pabaigojė rezultatui esant 7-5, 7-6 (4-3) įvyko nemenkas incidentas, kuris labiau paveikė žiūrovus ir šveicaro fanus, nei jį patį. Tiebreak'e vykstant taškui ballboy'us pametė kamuoliuką iš rankų ir bandė jį sugauti, o tai pamatęs vokietis sustabdė tašką ir sulaukė tribūnų švilpimo.

Video:

R. Federeris sureagavo tikrai nedžiaugsmingai, bet labai solidžiai. Jis atėjo prie bokštelio teisėjo paklausė kas nutiko, o vėliau priėjęs prie berniuko paklausė "Ar tu numetei kamuolį?"

Žinoma, kamuolių padavinėtojas nepabūgo ir atsakė "Taip, aš numečiau kamuolį". Šveicaras lyg niekur nieko nuėjo kartoti taško ir nereiškė jokio nepasitenkimo.

"Viskas yra gerai. Aš tikiuosi jis galės ramiai miegoti naktimis, tai nėra didelis dalykas, ne pasaulio pabaiga juk" Ramiai šnekėjo pusfinalininkas.

"Viskas kas nutiko yra gyvenimas, tai yra sportas ir aš tikrai nepykstu ant jo" pridūrė trečioji reitingo raketė.

Taip pat jis paminėjo, kad jam nepatinka švilpimai korte nesvarbu dėl ko jie kyla. "Aš suprantu minios nusivylimą, tačiau, tai tik nesėkmingos aplinkybės, taip nutinka" kalbėjo apie situaciją Rogeris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts