15-metė ukrainietė be vargo laimėjo dar vieną mačą Australijoje ir pateko į trečią etapą kur susitiks su ketvirta pasaulio rakete (VIDEO)

Australijos didžiajame kirtyje netrūksta fantastiškų pasirodymų, štai Marta Kostyuk (WTA 521), kuriai tik 15 metų pateko į trečią turnyro etapą. Jaunoji Ukrainos talentė, kol kas atrodo nesustabdoma, o jos žaidimas susilaukė daug dėmesio.

Antrame turnyro etape Marta Kostyuk įveikė Oliviją Rogowską (WTA 168), kuri nerado būdo priešintis. Visas mačas truko pusantros valandos, o galutinis rezultatas 6-3 7-5 jaunosios žaidėjos naudai.

Pirmame sete abi žaidėjos klydo ir vis laimėjo viena kitos padavimą, tačiau galu gale stabilesnė pasirodė ukrainietė. Visgi jaudulys tikrai trukdė ir Marta Kostyuk paduodant suklydo, net 11 kartų.

Kitame etape jaunos žaidėjos laukia labai didelis išbandymas, ji susitiks su savo tautiete Elina Svitolina (WTA 4). Kol kas žaidėjos tarpusavyje nežaidė, bet abi rodo ypatingai gerą formą, Elina Svitolina laimėjo visus 7 savo mačus šiais metais, o Marta Kostyuk laimėjo 7 ir pralaimėjo 1.

Abi tenisininkės kol kas uždirbo 117,354 $ ir 130 reitingo taškų, iki šio turnyro jaunoji ukrainietė buvo uždirbusi virš 5 tūkstančių dolerių.

Mačo įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts