A. Murray po ilgos kovos palaužė tautietį ir pateko į ketvirtfinalį

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir šio turnyro nugalėtojas vėl atranda kelią į pergales po operacijos. Andy Murray (ATP 503) po trijų setų kovos nugalėjo Kameroną Norrię (ATP 69) ir pateko į pirmą ketvirtfinalį šiais metais.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-7, 6-1, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 54 minutes.

Pirmi du setai klostėsi labai panašiai ir prireikė pratęsimo. Startinėje partijoje pirmavo A. Murray, tačiau varžovui pavyko išlyginti rezultatą ir pasiekti pratęsimą.

Visgi, jame geriau sužaidė 503-oji raketė.

Antroji partija geriau klostėsi K. Norrie, kuris vienu metu taip pat pirmavo, bet pranašumo neišlaikė ir teko žaisti pratęsimą, tik šį kartą geriau sužaidė jis pats ir bendras rezultatas tapo lygus.

Lemiamas mačo setas jau akivaizdžiai priklausė Andy Murray, kuris beveik sausu rezultatu triumfavo trečioje partijoje.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 94,680 $ ir 90 reitingo taškų.