Serena Williams grįžo, o JAV rinktinė su Venus Williams pagalba iškovojo pergalę „Fed Cup“ (VIDEO)

Moterų „Fed Cup“ (Federacijos Taurė) pergalę pasiekė ir JAV rinktinė, kuriai atstovavo ir sesės Serena ir Venus Williams. Šį kartą prie pergalės labiausiai prisidėjo vyresnioji sesė Venus Williams (WTA 8), nors tenisininkei jau 37 metai, tačiau ji vis dar tarp geriausiųjų šio sporto žaidėjų.

JAV rinktinė raketes surėmė su Olandijos komanda, kurią įveikė rezultatu 3:1. Pirmajame mače Venus Williams susitiko su Aranxta Rus (WTA 124), tenisininkė iš Olandijos nerado būdo kaip pasipriešinti amerikietei ir pralaimėjo pirmą šalių akistatą 6:1 6:4.

Antrame susitikime Coco Vandeweghe (WTA 17) iškovojo antrą pergalę JAV, įveikdama Richelę Hogenkamp (WTA 104) 4:6 7:6 6:3.

Lemiame mače Venus Williams stojo į kovą prieš Richele Hogenkamp, tenisininkė ir vėl turėjo pripažinti, kad JAV sportininkės stipresnės ir nusileido buvusiai pirmajai pasaulio raketei 5:7 1:6.

Dvejetų mače, kuris jau nieko nelėmė į kovą stojo pati Serena Williams kartu su savo sese. Visgi sugrįžimas po motinystės atostogų tituluotai sportininkei nebuvo pergalingas, JAV dvejetų duetas turėjo pripažinti, kad olandės Lesley Kerkhove ir Demi Schuurs pergalės norėjo labiau, galutinis mačo rezultatas 6:3 6:3.

Dvejetų mačas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts