A. Rublevas nugalėjo S. Querrey ir pateko į ketvirtfinalį

JAV vykstančiame ATP 250 Winston Salemo turnyre dar vieną pergalę pasiekė rusas Andrejus Rublevas (ATP 47), kuris per du setus ir du pratęsimus įveikė Samą Querrey (ATP 46).

Galutinis rezultatas 7-6, 7-6, o visa akistata truko 1 valandą ir 54 minutes.

Abu dalyviai, pasižymėjo galingais padavimais, tačiau tai neapsaugojo nuo pralaimėtų savųjų geimų. Tiesa, apsikeitę po kartą padavimų serijomis, abu tenisininkai pasiekė pratęsimus.

Pirmame gana nesunkiai triumfavo rusas.

Antrame sete, situacija galėjo susiklostyti įvairiai, tačiau A. Rublevas sugebėjo išlyginti geimų rezultatą atsiliekant 4-5 su padavimo serijos deficitu.

Vėliau pratęsime prireikė net 22 taškų, kad paaiškėtų nugalėtojas.

A. Rublevas atliko 12 ace'ų, o akistatos pralaimėtojas 15.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 18,740 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia D. Šapovalovas.