Teniso žaidėja Alisa Kleybanova įveikė vėžį ir grįžo į pergalių kelią

Teniso žaidėja iš Rusijos (ex WTA 20) per savo karjerą patyrė begalę smūgių, kurie trukdė jai tęsti žaisti tenisą daugybę kartų. Didžiausias ir kritinis momentas Alisos karjeroje buvo 2011 metais kai jai nustatė Hodžkino limfomą.

28 metų tenisininkė begalę kartų bandė grįžti į tenisą, kai atrodė jau viskas bus gerai, tačiau vos pradėjusi žaisti ligos sugrįždavo, o suteiktos galimybės dalyvauti turnyruose pasinaudojus „Wildcard“ prarado prasmę.

Visgi šiais metais žaidėja oficialiai paskelbė, kad liga galutinai įveikta ir ji grįžta į profesionalų sportą. Šių metų rezultatai tikrai džiugina iš 26 mačų Alisa Kleybanova laimėjo 21 ir iškovojo vieną ITF titulą.

Per savo karjerą rusė iškovojo ne vieną WTA titulą ir pasiekė tikrai gerus rezultatus didžiojo kirčio turnyruose, dvejetų ture jai taip pat sekėsi labai gerai, rusė buvo net 10 reitingo vietoje. Šiuo metu Alisa Kleybanova užima 382 reitingo vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts