Andy Murray atlikta operacija, sugrįžimas į tenisą atidedamas

Liūdnos nuotaikos škoto Andy Murray (ATP 19) komandoje – tenisininkui vakar buvo atlikta dešiniojo klubo sąnario operacija. Šiuo metu žaidėjas dar vis atsigauna Melburno ligoninėje. Medikų verdiktas nieko gero nežada: reabilitacija užtruks apie 14 savaičių, todėl Andy Murray praleis bene pusę ką tik prasidėjusio šių metų teniso sezono. Šiame sezone buvusi pirmoji raketė sužaidė vos vieną setą, kurį pralaimėjo.

Nelaimės teniso pasaulio žvaigždę užklupo dar praėjusių metų vasarą, kuomet jis pajuto pirmuosius skausmus klubo sąnario srityje. Pralaimėjimai sekė vienas po kito, penkiskart čempionas Queens turnyre jau pirmajame etape Andy iš jo pasitraukė, vėliau skaudžiai pralaimėjo Vimbledono ketvirtfinalį ir nuo tada 2017-ųjų metų sezone nebežaidė. Planuojamas sugrįžimas Australijoje, deja, taip pat buvo nesėkmingas ir žaidėjas galiausiai nusprendė operuotis, net ir žinodama pasekmes.

Nors, kaip ir minėjome, Andy Murray negrįš į kortus iki pat žolės sezono pradžios, jis pats nusiteikęs optimistiškai ir dabar stengiasi susikoncentruoti į reabilitacijai reikalingus veiksmus. Jis teigė, jog puikiai supranta, kad ši trauma jį lydės visą gyvenimą ir kad reikės išminties bei kantrybės su tuo susitvarkyti. Škotas akcentavo ir tai, kad nebežais taip intensyviai, aklai siekdamas tik aukščiausių tikslų, jam reikės mažinti turnyrų kiekį ir protingai juos paskirstyti sezone.

Po operacijos Andy Murray pasidalino nuotrauka iš ligoninės ir dėkojo savo gerbėjams už palaikymą sakydamas, jog jau visai netrukus grįš į didįjį tenisą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts