Nusišypsojo sėkmė: pralaimėjęs kvalifikaciją R.Berankis pateko į pagrindinį turnyrą (atnaujinta)

R.Berankis baigė pasirodymą "BMW Open" turnyre

Pirmoji Lietuvos raketė Ričardas Berankis (ATP-89) patyrė skaudų pralaimėjimą. ATP 250 serijos „BMW Open“ vyrų teniso turnyro kvalifikacijoje lietuvis lemiamoje kovoje rezultatu 2:6, 6:3, 0:6 nusileido kuklesnį reitingą turinčiam Ilja Ivaškai (ATP-111) ir turėjo netekti galimybės dalyvauti pagrindinėse varžybose.

Nepaisant skaudžios nesėkmės Ričardas Berankis sulaukė antrojo šanso ir pateko į pagrindinį turnyrą. Tenisininkas tokią galimybę gavo po to, kai dėl patirtų traumų iš pagrindinio turnyro pasitraukė korėjietis Soon-Woo Kwonas bei italas Stefanas Travaglia. Po šių sportininkų priverstinio pasitraukimo pagrindiniame turnyre atsirado dvi laisvos vietos, kurias užėmė kvalifikacijoje pralaimėjęs R.Berankis ir slovakas Andrejus Martinas.

Pagrindinio etapo burtuose Lietuvos tenisininką taip pat lydėjo sėkmė. Pirmajame etape jo lauks vardinį kvietimą gavęs vokietis Maximilianas Martereris. Vokietijos atstovas ATP reitinge užima vos 214 vietą bei yra pralaimėjęs abu ankščiau vykusius tarpusavio mačus su R.berankiu. Tiesa tada abi kovos vyko ant kietos dangos, o Miunchene vykstančiame turnyre bus žaidžiama ant grunto.

Pergalės atveju R.Berankis užsitikrintų 26 ATP vienetų reitingo taškus ir savo asmeninę sąskaitą papildytu 9000 eurų, o antrajame rate lietuvio lauktų turnyro favoritu laikomas vokietis Alexanderis Zverevas, kuris šiuo metu ATP reitinge rikiuojasi 6-oje vietoje.

ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Miunchene prizinį fondą iš viso sudaro 419,47 tūkst. eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts