Ant ribos: Rogeris Federeris Vokietijoje vos nepralaimėjo 48-tai raketei

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau sėkmingai gina titulą ir pirmą vietą reitinge Vokietijoje. Rogeris Federeris (ATP 1) kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį po sunkios trijų setų kovos nugalėjo prancūzą Benoit Paire (ATP 48). Tenisinkų akistata truko tris setus, o lemiamame sete prireikė pratęsimo po kurio rezultatu 6-3, 3-6, 7-6 mače triumfavo šveicaras.

Iš viso dvikova truko dvi valandas ir vieną minutę.

Nors pirmąjį setą gana lengvai laimėjo reitingo lyderis, tačiau antrame sete jis susidūrė su rimtomis problemomis. Antro seto pradžioje teko atiduoti du padavimus priešininkui. Nors vėliau Šveicarijos teniso žvaigždė ir bandė lyginti rezultatą, jam tik kartą pavyko laimėti prancūzo padavimų seriją.

Trečiame sete klostėsi lygi kova ir tik seto pabaigoje Rogeris susikūrė rimtų šansų laimėti mačą, tačiau pirmųjų progų išnaudoti nepavyko ir žaidėjai nukeliavo į pratęsimą. Pratęsime 48-oji raketė turėjo dvi galimybes laimėti mačą ir įsirašyti į istoriją kaip žaidėjas laimėjęs prieš vieną geriausių žolės dangos specialistų.

Visgi pirmoji pasaulio raketė nebūtų pirmoji, jei nelaimėtų tokių mačų, jis laimėjo lemiamamus taškus ir išnaudojo savo progą užbaigti mačą.

Visoje kovoje Rogeris atliko 7 ace'us, o Prancūzijos tenisininkas 9.

Priminsime, kad teniso maestro turi laimėti šį turnyrą, kad liktu pirmoje vietoje.

Lemiami taškai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts