Antrąjį šansą turnyre gavęs Ričardas Berankis įveikė pirmąjį turnyro etapą

Australijoje alinančiame vasaros karštyje Ričardas Berankis įveikė savo priešininką, vietinį žaidėją Aleksą Boltą (ATP 189). Sidnėjaus ATP250 turnyras šiais metais nugalėtojui žada 83,650 $ čekį, tačiau kaip ir kiti turnyrai Australijoje, šis kenčia nuo žaidėjų stygiaus dėl traumų. Žaidėjų trūkumas išėjo į naudą, nes lietuvis gavo antrą šansą dalyvauti turnyre.

Pirmajame turnyro etape Ričardas Berankis susitiko su trimis metais jaunesniu australu, kuris pastaruoju metu žaidžia tikrai gerai. Lietuvio ir australo kova truko, net trys setus, po kurių paaiškėjo ir galutinis rezultatas 2:1 (5-7 7-4 6-4).

Nors pirmoji Lietuvos raketė, pirmą setą pralaimėjo apmaudžiai, nes visą laiką pirmavo ir tik seto pabaigoje prarado ritmą ir atidavė savo du padavimus, bet kituose dvejuose setuose vaizdas pasikeitė Ričardas Berankis ir vėl pradėjo pirmauti ir savo pranašumo neatidavė.

Visas mačas po karšta Australiška saule truko 1 valandą ir 57 minutes. Per visą mačą tenisininkas iš Lietuvos atliko 7 neliečiamus padavimus ir taip suklydo 7 kartus paduodamas. Varžovas iš Australijos pasižymėjo puikiu padavimu ir atliko 21 neliečiamą padavimą, tačiau jam, tai laimėti nepadėjo.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gaus 8,010 $ ir 20 reitingo taškų.

Kitame etape lauks Adriano Mannarino (ATP 28) ir Eugenijaus Donskojaus (ATP 71) poros nugalėtojas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts