Daviso taurės pusfinalių apžvalga (Pasaulio Grupė)

Šiandien prasideda dar vienas Daviso taurės etapas, pasaulio grupėje mes pamatysime pusfinalių kovas tarp Prancūzijos ir Serbijos bei Belgijos ir Australijos. Finale žaisti būtu didelė pergalė, tad visos keturios šalys iš visų jėgų stengsis nugalėti šiandien, kad finale galėtu varžytis dėl geriausiai žaidžiančios šalies titulo.

Prancūzija namuose priima Serbiją, kuri atvyko tikrai negeriausios sudėties. Šiandien Serbijos komanda versis be tokių žaidėjų kaip Novak Djokovič (ATP 6), Viktor Troicki (ATP 47) ar Janko Tipsarevič (68).

Serbijos sudėtis : Dušan Lajovič (ATP 80), Laslo Djere (ATP 95), beje šis žaidėjas atstovaus savo šaliai pirmą kartą. Komandoje taip pat žais Filip Krajinovič (ATP 111) ir Nenad Zimonjič (ATP D-39), šis žaidėjas kartu ir komandos kapitonas, kuris vaidina labai svarbų vaidmenį komandoje, ypatingai dvejetų mače. Verta paminėti jog Nenad Zimonjič greitai švęs 42 gimtadienį.

Prancūzijos sudėtis : Kaip visada stipri Prancūzijos rinktinė ir šiam mačui paruošė labai gerus žaidėjus. Jo Wilfried Tsonga (ATP 18), kaip ir visada pasiruošęs ginti savo šalies garbę teniso korte. Jo Tsong'ai talkins ir jaunasis prancūzas Lucas Pouille (ATP 22), kuris pasižymi labai solidžiu žaidimu. Dvejetų mačams kaip visada atsotvaus puikūs dvejetų žaidėjai Nicolas Mahut (ATP D-5) ir Pierre Hugues Herbert (ATP D-8). Komandas kapitonas Noah Yannick.

Visi mačai vyks Lille mieste, „Stade Pierre Mauroy“ korte, ant raudono molio, gryname lauke.

Kitoje tinklelio pusėje susitinka Belgija ir Australija. Šį kartą Australijos rinktinė priversta keliauti ir pamiršti savo puikius žolės kortus, kuriuose jie triumfavo ne kartą. Visi mačai vyks Belgijoje, Brussels mieste ant raudonojo molio, tačiau kitaip nei Prancūzijoje, visi mačai vyks po stogu.

Belgijos sudėtis : David Goffin (ATP 12), geriausias Belgijos žaidėjas, net kamuojamas traumų vistiek padės savo šaliai. Ričardo Berankio skriaudikas Steve Darcis (ATP 77) taip pat žais už rinktinę. Belgijos šalis turi vieną skirtumą nei kitos pajėgios komandos, šioje komandoje visi keturi žaidėjai yra vienetų žaidėjai, o dvejetuose niekas neblizga. Rubens Belemans (ATP 92) ir Arthur De Greef (ATP 147) tikrai nėra tie žaidėjai, kurie galėtu dvejetuose priešintis australams. Komandos kapitonas Johan Van Herck.

Australijos sudėtis : Kaip ir kasmet Australija paruošią tikrai gerą komandą ir nesvarbu kokio reitingo žaidėjai joje žais, nes komanda visuomet būna labai pavojinga. Aukščiausią reitingą turintis žaidėjas yra Nick Kyrgios (ATP 20), kuriam talkins Jordan Thompson (ATP 70), bei John Millman, kuris pirmą kartą atstovaus savo šaliai (ATP 185). Šį kartą Australija turi tik vieną tikrą dvejetų žaidėją John Peers (ATP D-2). Australijos rinktinės kapitonas Lleyton Hewit su savimi iš viso pasiėmė 12 teniso žaidėjų.

Komandų nuotraukos :

Serbija :

View post on imgur.com

Prancūzija :

View post on imgur.com

Australija :

View post on imgur.com

Belgija :

View post on imgur.com

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts