Artėjantis Roland Garros turnyras pasitiks žaidėjus naujame korte ir padidintu priziniu fondu (FOTO)

Antrasis šių metų didysis kirtis prasidės jau po dviejų mėnesių, gegužės pabaigoje. Visi geriausi pasaulio žaidėjai susirinks kovoti dėl dar vieno prestižinio titulo. Šie metai gali būti išskirtiniai turnyrui, nes jame vėl dalyvaus Rogeris Federeris (ATP 5), bei formą atgavęs Novakas Džokovičius (ATP 1), kuris praeitais metais netikėtai krito ketvirtfinalyje.

Pasiruošimo darbai jau vyksta nuo praeitų metų, stogų, sėdimų vietų atnaujinimai bei papildomas ypatingo grožio kortas. Visgi Prancūzijos didysis kortas neturi pilno stogo nuo lietaus nei viename korte, o tai dažniausiai trukdo pravesti mačus dėl lietingo pavasario ar vasaros pradžios.

Foto Simonne-Mathieu:

Turnyro prizinis fondas taip pat bus didesnis nuo 39,2 milijono eurų jis pakilo iki 42,6 milijono eurų. Praeitais metais nugalėtojas gavo 2,200,000 €, o finalistas 1,120,000 €.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts