R. Berankis sužinojo pirmą varžovą ATP500 turnyre Vašingtone

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas išvyko į JAV, kur vyks kietosios dangos turnyrai prieš paskutinį šių metų didįjį kirtį "US Open". Ričardas Berankis (ATP 75) iš pradžių startuots Vašingtone, kur vyks ATP500 lygio turnyras. Dėl mūsiškio reitingo kvalifikacijos pavyks išvengti daugelyje turnyrų kaip ir šiame.

Po burtų traukimo ceremonijos paaiškėjo, kad R. Berankis pirmame etape susitiks su Lloydu Harrisu (ATP 82) iš Pietų Afrikos Respublikos, kuris šiais metais demonstruoja geriausią karjeros tenisą.

Pietų afrikietis, kuriam 22-eji metai, pirmą kartą žais šiame turnyre, o tuo tarpu 75-oji raketė apsilankys Vašingtone jau 6-tą kartą ir tikrai turi daugiau patirties.

Mūsų tautietis 2015 metais šiame turnyre pasiekė ketvirtfinalio etapą ir tai buvo vienas geriausių jo pasirodymų per visą karjerą tokio lygio turnyre.

Turnyro prizinį fondą sudaro 2,046,340 $, o už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 12,845 $ ir 20 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts