Arti sensacijos: reitingo neturintis bulgaras vos neįveikė 45-osios raketės

Po trumpos pertraukos vėl grįžo ATP lygio turnyrai, kuriuose kaip visada netrūksta įspūdingų akistatų. Sofijoje vykstančiame ATP 250 turnyro pirmame etape susitiko australas Matthew Ebdenas (ATP 45) ir reitingo neturintis Adrianas Andreevas (ATP -).

Visų nuostabai vietinis žaidėjas priešinosi iki mačo pabaigos ir buvo arti sensacijos. Galutinis rezultatas 6-3, 4-6, 7-6 australo naudai, o visa kova truko 2 valandas ir 22 minutes.

Nors pirmą setą gana nesunkiai laimėjo 45-oji raketė, tačiau jau antrame prasidėjo įdomumas ir netikėtai geras jaunojo bulgaro žaidimas. Abu tenisininkai keitėsi padavimais, tačiau seto pabaigoje lemiamą kartą priešininko padavimo seriją laimėjo nereitinguotas žaidėjas.

Trečiame sete atrodė viskas baigsis nesunkiai svečio naudai, tačiau A. Andreevas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o setui prireikė pratęsimo. Tik jame M. Ebdenas galėjo džiaugtis pergale.

17-metis buvo arti pergalės, tačiau pirmosios ATP ture dar teks palaukti. Visgi jis gali džiaugtis kiek daugiau nei 5 tūkstančių eurų čekiu.