ATP Dohoje triumfavo rusas A. Rublevas finale įveikęs prancūzą

Vienas pirmųjų šių metų ATP turnyrų baigėsi jaunojo ruso Andrėjaus Rublevo (ATP 23) triumfu Dohoje. Jis finale pranoko šiame turnyre netikėtai iššovusį prancūzą Corentiną Moutetą (ATP 81) per du setus.

Galutinis rezultatas 6:2, 7:6 (7:3), o visas susitikimas truko 1 valandą ir 28 minutes.

Pirmame sete A. Rublevas neturėjo jokių problemų žaidžiant su varžovu ir lengvai palaužė jo dvi padavimų serijas bei laimėjo pirmą mačo dalį. Visgi, užbaigti mačo lengvai nepavyko, nors antrame sete jis turėjo geimo pranašumą, tačiau prancūzas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o vėliau teko žaisti pratęsimą.

Jame 23-ąjai raketei vėl pavyko suimti mačą į savo rankas ir žaisti be kritinių klaidų, kas atvedė jį į dar vieną ATP titulą.

Už triumfą turnyre nugalėtojui atiteko 227,930 $ ir 250 reitingo taškų. Jaunasis prancūzas tenkinosi 126,160 $ čekiu ir 150 reitingo taškų.