ATP Dubajus – N. Džokovičius buvo per plauką nuo pirmo pralaimėjimo sezono

Geriausias planetos tenisininkas turėjo kaip reikiant pakovoti, kad pasiektų Dubajuje vykstančio ATP 500 turnyro finalą. Novakas Džokovičius per tris setus nugalėjo prancūzą Gaelį Monfilsą (ATP 9) ir finale kausis dėl dar vieno karjeros titulo.

Galutinis rezultatas 2-6, 7-6 (8:6), 6-1, o visas pusfinalis truko 2 valandas ir 33 minutes.

Susitikimo pradžioje, kur kas geriau atrodė Prancūzijos atstovas, kuris žaidė įspūdingą tenisą. Pirmą setą jam pavyko laimėti be didesnio pasipriešinimo, o ir antrame jis pirmavo geimo pranašumu.

Visgi, laiku susikaupęs N. Džokovičius pradėjo priešintis ir vis labiau artėjo prie išlyginto bendro rezultato. Lengvai to padaryti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą, kuriame po atkaklios kovos partiją laimėjo serbas.

Lemiamoje mačo dalyje situaciją jau valdė reitingo lyderis, kuris be susitikimą užbaigė ganėtinai lengvai.

Tai buvo jau 17-oji tarpusavio dvikova ir visus kartus pergalę šventė N. Džokovičius.

Už pasiektą finalą žaidėjai gauna 284,485 $ ir 300 reitingo taškų.