ATP Hamburgas: G. Monfilsas krito, R. Gasquetas neįžengė į kortą

Vokietijoje vykstantis grunto dangos turnyras nebuvo sėkmingas Prancūzijos tenisininkams Gaeliui Monfilsui (ATP 37) ir Richardui Gasquetui (ATP 28). Pirmasis iškrito jau antroje savo kovoje ir iš Vokietijos šiais metais prisimins tik prastesnius prisiminimus, priminsime, kad viename iš turnyrų Vokietijoje jo raketės sulūžo dėl avialinijų kaltės. Prancūzas antroje savo šio turnyro dvikovoje nusileido Argentinos atstovui Leonardo Mayeriui (ATP 36) rezultatu 1-6, 5-7.

Kiek netikėtai mačo favoritu laikytas 37-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas pralaimėjo per 1 valandą ir 22 minutes.

Nors mačą jis pradėjo sėkmingai ir iš kart laimėjo varžovo padavimą, tačiau pirmame sete, tai ir buvo vienintėlis jo laimėtas geimas. Antrame sete jis buvo išlyginęs rezultatą seto pabaigoje, tačiau rimčiau pasipriešinti nepavyko.

Richardas Gasquetas buvo priverstas pasitraukti iš antro turnyro etapo dėl traumos. Nors pirmame etape jis įveikė savo tautietį Benoit Pairę, visgi į akistatą prieš Nikolą Jarry (ATP 69) jis neatvyko.

Abu tenisininkai už pasirodymą gaus po 22,750 € ir 45 reitingo taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts