ATP Taurė – N. Džokovičius pranoko R. Nadalį, Serbija tapo čempionais

Australijoje vykstančioje ATP Taurėje paaiškėjo nugalėtojai, kuriais tapo Serbijos tenisininkai finale pranokę Ispanijos rinktinę. Novakas Džokovičius (ATP 2) per du setus pranoko geriausią planetos tenisininką Rafaelį Nadalį išlygino bendrą komandų rezultatą.

Susitikimas baigėsi 6-2, 7-6 (7-4), o visa akistata truko 1 valandą ir 57 minutes.

Pirmame sete žiūrovai neišvydo atkaklios kovos, o serbas visapusiškai pranoko savo varžovą, kuris niekaip nerado tinkamo žaidimo.

Tiesa, antrame sete vyko kur kas atkaklensė kova, kurioje teko žaisti ir pratęsimą. Reitingo lyderis turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nepavyko. Vėliau, tokių progų turėjo ir N. Džokovičius, bet jų taip pat nepavyko išnaudoti.

Pratęsime sėkmingiau sužaidė 2-oji raketė, kurios pergalė išlygino bendrą finalo rezultatą.

Vėliau dvejetų mače Felicianas Lopezas su Pablo Carreno Busta nusileido tam pačiam Novakui Džokovičiui ir Viktorui Troickiui.