Vokietijoje lengva A. Zverevo pergalė ir netikėtas D. Schwartzmano kritimas

Vokietijoje vykstantis ATP250 grunto turnyras nebuvo svetingas visiems, o ypatingai kai kuriems Pietų Amerikos teniso atstovams. Namų žaidėjas ir daugkartinis šio turnyro nugalėtojas Aleksanderis Zverevas (ATP 3) aštuntfinalio etape nesunkiai nugalėjo Ignacio Londero (ATP 80) ir pateko į ketvirtfinalį.

Jis argentinietį nugalėjo rezultatu 7:5, 6:1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 5 minutes.

Mačas prasidėjo nuo vokiečio nesėkmingos padavimo serijos, tačiau kitame geime jis rezultatą išlygino, o šiek tiek vėliau ir persvėrė. Visgi išlaikyti pranašumo pačiam nepavyko ir tik seto pabaigoje jis galutinį kartą palaužė varžovo padavimus ir laimėjo pirmą mačo dalį.

Antrame sete Argentinos atstovas priešintis jau nepajėgė ir pralaimėjo beveik sausu rezultatu.

Kitame susitikime Diego Schwartzmanas (ATP 24) netikėtai nusileido čiličiui Christianui Garinui (ATP 47) per du setus, rezultatu 1:6. 5:7.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 25 minutes.

Pirmame sete argentinietis pralaimėjo beveik visus savo padavimus ir nesugebėjo pasipriešinti. Tiesa antroji mačo dalis jam klostėsi geriau ir jis netgi kelis kartus pirmavo palauažęs varžovo padavimų serijas, tačiau pranašumo jam išlaikyti nepavyko ir teko pripažinti varžovo pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 15,335 $ ir 45 reitingo taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts