Sensaciją sukūręs Berankis žengė į kitą „French Open“ turnyro etapą

Antradienį Prancūzijoje tęsiasi „French Open“ turnyras, kuriame savo jėgas išmėgino ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-93). Lietuvis pirmajame turnyro etape 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 nugalėjo prancūzą Ugo Humbertą (ATP-32) ir žengė į tolimesnį turnyro etapą.

Pirmąjį setą Ričardas Berankis pradėjo puikiai ir iš karto laimėjo varžovo padavimų seriją. Iš karto po to, lietuvio varžovas įjungė aukštesnę pavarą ir stengėsi privesti Berankį prie klaidos, tačiau pastarasis atsilaikė ir išsiveržė į priekį 2:0. Ričardas Berankis likusiuose geimuose nė karto neklydo ir laimėjo pirmąjį setą 6:4.

Antrajame sete atkakli kova tesėsi iki ketvirtojo geimo, kuriame tik po atkaklios Humbertas privertė suklysti lietuvį ir laimėjo padavimų seriją. Iš karto po to šaltakraujiškumą pademonstravo ir Ričardas Berankis, kuris taip pat sugebėjo priversti varžovą suklysti. Šeštajame geime Berankiui koją pakišo padarytos klaidos, o tuo pasinaudodamas Humbertas iškovojo tašką bei padidino pranašumą 4:2. Iš karto po to sekė ir prancūzo klaidos, o Berankis ne tik laimėjo varžovo padavimų seriją, bet ir laimėdamas aštuntąjį geimą išlygino rezultatą 4:4.  Seto pabaigoje Lietuvis trečią kartą paeiliui privertė suklysti savo varžovą ir šventė puikią pergalę bei žengė į kitą turnyro etapą.

Trečiajame sete supykęs Humbertas be jokių problemų laimėjo pirmąjį geimą, tuo tarpu lietuvis atsakė tuo pačiu. Vis tik, ketvirtajame geime Ričardas nesugebėjo išvengti klaidos ir pralaimėjo savo padavimų seriją, o rezultatas tapo 1:4. Berankiui nesėkmingai susiklostė ir aštuntasis geimas, o jį pralaimėjęs lietuvis trečiajame sete nusileido 2:6.

Ketvirtąjį setą lietuvis pradėjo energingai ir jau per pirmąją varžovo padavimo seriją vos neprivertė Humberto suklysti. Iš karto po to sekė Lietuvio serija, tačiau ji buvo sėkminga. Trečiajame geime lietuvis sugebėjo priversti prancūzą suklysti, o nesunkiai laimėdamas ketvirtąjį geimą išsiveržė į priekį 3:1. Iš karto po to sekė abiejų tenisininkų padavimai, kuriuos abu nesunkiai laimėjo, tačiau nė karto daugiau neklydęs Berankis šventė dramatišką pergalę.

I kitą etapą patekęs Ričardas Berankis į savo sąskaitą įsirašė 45 ATP reitingo taškus ir užsitikrino 84 tūkst. eurų. Sekančiame etape lietuvis susitiks su australo Jameso Duckwortho ir italo Salvatore Caruso mačo nugalėtoju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts