ATP Vašingtonas: Andy Murray iškovojo antrą pergalę ir atsirevanšavo K. Edmunui

Škotijos tenisininkas pirmą kartą šiame sezone iškovojo dvi pergales iš eilės, o to pasekoje pateko į aštuntfinalį ATP500 turnyre. Andy Murray (ATP 832) trijų setų 7-6, 1-6, 6-4 kovoje nugalėjo pirmą Didžiosios Britanijos raketę Kailą Edmundą (ATP 18).

Tenisininkų akistata truko 2 valandas ir 34 minutes.

Abu britai šiame mače žaidė lygiai, o mače galėjo triumfuoti bet kuris. Visgi pirmame sete abu žaidėjai stabiliai judėjo link pratęsimo, nors seto pabaigoje Andis pralaimėjo savo padavimą, bet Kailas neišnaudojo pranašumo ir žaidėjam teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė būtent 832-oji raketė.

Antrąjį setą jau be pratęsimo laimėjo 18-oji raketė, kuri, tai padarė labai lengvai, du kartus laimėdama priešininko padavimus.

Lemiamame sete abu žaidėjai stengėsi kibti į varžovo padavimus, tačiau sėkmingiau, tai padaryti stengėsi buvusi pirmoji pasaulio raketė, kuri iš trečio susikurto breikpointo nulaužė varžovo padavimą ir tuo pačiu triumfavo mače.

Abu žaidėjai atliko po 10 padavimų be atsako, tiesa mačo pralaimėtojas paduodant suklydo net 7 kartus. Priminsime, kad šie D.Britanijos sportininkai buvo susitikę Eastbourno turnyre, tą kartą pergalę pasiekė K. Edmundas

Andy Murray šiame sezone dar nebuvo iškovojęs dviejų pergalių iš eilės, o dabar turės progą iškovoti ir trečią pergalę kitame etape kai susitiks su Marius Copil (ATP 93) iš Rumunijos.

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjai gaus 25,025 $ ir 45 reitingo taškus.