Australijos didžiajame kirtyje liko tik viena tenisininkė iš Baltijos šalių, akistatoje tarp latvės ir estės nugalėtoja tapo Anetta Kontaveit (VIDEO)

Australijos didysis kirtis jau pasiekė aštunfinalio etapus, kuriuose deja liko tik viena tenisininkė iš Baltijos šalių. Anett Kontaveit (WTA 33) pasiekė aštunfinalio etapą, kuriame susitiks su ispane Carla Suarez Navaro (WTA 39). Tenisininkė iš Ispanijos dėl patekimo į aštunfinalį kovojo su este Kaia Kannepi (WTA 79), kurią įveikė rezultatu (3-6, 6-1, 6-3).

Latvė Jelena Ostapenko (WTA 7) neatsilaikė prieš estės Annos Kontaveit (WTA 33) stiprius smūgius ir puikų padavimą. Nors tenisininkė iš Latvijos yra žymiai aukščiau reitinge ir laimėjusi didžiojo kirčio titulą, tačiau jai tai nepadėjo, Estijos atstovė sužaidė stabiliau paskutinį setą.

Mače netrūko padavimo pralaimėjimų abi žaidėjos pirmame sete apsikeitė padavimu 8 kartus, panaši situaucija buvo ir antrame, trečiame sete.

Visas mačas truko 1 valandą ir 54 minutes per kurias Anna Kontaveit nugalėjo savo priešininkę (6-3, 1-6, 6-3).

Kol kas Estijos tenisininkė Australijos didžiojo kirčio turnyre dalyvavo tik tris kartus, o geriausias jos pasiekimas buvo pirmasis etapas.

Už šį pasirodymą žaidėja jau gaus 195,590 $ ir 240 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts