B. Bryanas po operacijos į tenisą grįžo sėkmingai, ar tą patį pakartos ir A. Murray?

Dar praeitais metais visi kalbėjo apie amerikiečio tenisininko karjerą ir jo operaciją, kurios metu jam buvo įstatytas metalinis klubas. Bobas Bryanas po operacijos netikėtai greitai pakilo ant kojų ir pradėjo treniruotis, nors daugelis tikrai galvojo, kad 40-metis tenisininkas baigs karjerą, o jo kelionė su dvyniu broliu baigsis ir legendomis jau patapę broliai daugiau nežais kartu.

Po operacijos ir pasiruošimo naujam sezonui abu broliai vėl grįžo į kortus kartu. Nors pirmas mačas nepasisekė, tačiau jau kitame turnyre jie pasiekė pusfinalį, o "Australian Open" turnyre ketvirtfinalį ir nusileido tik būsimiems čempionams.

Tokia pati operacija atlikta ir Andy Murray, kuris jau gali judėti bei laukia kelionės namo. Kol kas žinių apie jo planus nėra, tačiau Bobas Bryanas yra tikras pavyzdys, kad po tokios operacijos galima grįžti į tenisą.

Škotas praeitą sezoną beveik nerungtyniavo dėl šios traumos, o šie metai jam taip pat prasidėjo nesėkmingai ir dėl tų pačių skausmų jis ryžosi operacijai.

Foto:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts