B. Čoričius pranoko N. Kyrgiosą, „NexGen“ akistatoje D. Šapovalovas įveikė S. Tsitsipą (VIDEO)

Majamyje netrūksta atkaklių kovų, o ypatingai tarp jaunų teniso žaidėjų. Borna Čoričius (ATP 13) per tris setus, rezultatu 4-6, 6-3, 6-2 nugalėjo skandalingąjį australą Nikolą Kyrgiosą (ATP 33). Tuo tarpu Denisas Šapovalovas (ATP 23) taip pat per tris setus 4-6, 6-3, 7-6 pranoko Stefaną Tsitsipą (ATP 10).

Nors nežymus favaoritas buvo Australijos atstovas, tačiau po pirmo laimėto seto jis sustojo ir leido varžovui žaisti savo žaidimą. 13-oji raketė sugebėjo išlyginti bendrą rezultatą, o lemiame sete nesunkiai triumfuoti.

Kitame etape jo lauks Feliksas Aliassime (ATP 57).

Jaunųjų tenisininkų susitikime vyko dar atkaklesnė kova, kurios pabaigoje prireikė pratęsimo. Pirmą setą laimėjo su vieno geimo pranašumu neseniai į TOP10 patekęs graikas, tačiau jau antrame sete jis nesusitvarkė su savo padavimo serijomis ir rezultatas tapo lygus.

Lemiame sete jie abu užtikrintai judėjo link pratęsimo, o jame užtikrinčiau sužaidė kanadietis. Jis kitame etape susitiks su Francis Tiafoe (ATP 34).

Už patekimą į ketvirtfinalį jie gaus 182,000 $ ir 180 reitingo taškų.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts