Baltarusė Viktorija Azarenka sulaukė pakvietimo į Australijos didžiojo kirčio turnyrą

Nors pastaruoju metu Viktorijos Azarenkos turnyruose nematome, ji vis dar treniruojasi ir ruošiasi grįžti į tenisą. Visgi, tai padaryti yra kur kas sunkiau, nes pastaruoju metu tenisininkę matome tik teismuose, kur ji kovoja dėl vaiko globos teisių.

Du kart Australijos didžiojo kirčio nugalėtoja ir buvusi pirmoji pasaulio raketė jau praleido „Us Open“ turnyrą dėl šios problemos, tačiau „Australian Open“ organizatoriai ir turnyro direktorius Craigas Tiley pasitiki geriausia Baltarusijos žaidėja ir jai suteikė šansą žaisti.

Šiuo metu Viktorija Azarenka yra 210 reitingo vietoje, o pati apie tokia progą sako „Aš esu labai laiminga ir nekantrauju grįžti į Melburno miestą, kur žaisiu didžiojo kirčio turnyre, tai mano mėgstamiausias turnyras“.

Sportininkei 2017 metai tikrai buvo nelengvi, o pradėti naują sezoną tokiame turnyre yra puiki galimybė pakilti atgal į geriausių žaidėjų šimtuką.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts