J. Mikulskytei nepavyko patekti į finalą Meksikoje

Lietuvos atstovė Meksikoje baigė savo pasirodymą pusfinalio etape, kai jai kelią į finalą užkirto varžovė. Justina Mikulskytė (WTA 648) pusfinalyje nusileido mūsų kaimynei rusei Nikai Kucharčiuk (WTA 589).

Galutinis rezultatas 4:6, 6:1, 5:7, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 24 minutes.

Jau pirmame sete mūsiškė turėjo problemų su kuriomis susitvarkyti buvo nelengva, o pabaigoje teko vis tiek atiduoti pirmą partiją.

Antrasis setas klostėsi visiškai kitaip ir J. Mikulskytė pademonstravo puikų tenisą ir rado silpnąsias varžovės vietas, kurios leido lengvai išlyginti bendrą rezultatą.

Tiesa, paskutinė mačo dalis nebuvo tokia užtikrinta ir apmaudžiai teko nusileisti varžovei prieš pat pratęsimą.

Už šį pasirodymą lietuvė gavo 4 WTA reitingo taškus.

ITF moterų teniso turnyro Kankune prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.