Berankio turnyro startą Vokietijoje sustabdė trauma

Pirmadienį prasidėjo ATP 500 serijos „Hamburg European Open“ turnyras, kuriame dalyvauja ir pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-80). Lietuvis pirmajame turnyro etape į dvikovą stojo prieš prancūzą Benoit Paire (ATP-46). Vis tik, traumą patyręs Berankis jau pirmajame sete nebegalėjo tęsti mačo ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

Ričardas Berankis mačą pradėjo gana užtikrintai. Lietuvis savo pirmąją padavimo seriją laimėjo be jokio vargo. Trečiajame geime Berankis sugebėjo laimėti varžovo padavimų seriją ir taip susikurti minimalų pranašumą. Vis tik, šeštajame geime lietuvis suklydo, o prancūzas išlygino rezultatą 3:3.

Septintajame geime lietuvis antrą kartą sugebėjo priversti varžovą klysti ir laimėjo jo padavimų seriją. Laimėdamas ir aštuntąjį geimą Berankis išsiveržė į priekį 5:3. Iš karto po to ir vėl sekė tiek prancūzo, tiek lietuvio klaidos, o rezultatas tapo lygus 6:6. Vis tik, pratęsimo metu Ričardas Berankis paskelbė, kad pasitraukė iš mačo, o nugalėtoju tapo prancūzas Benoit Paire.

Vien už dalyvavimą turnyre Ričardas Berankis užsitikrino beveik 13 tūkstančių eurų piniginį prizą.

Lietuvis turnyre kartu su taivaniečiu Yen-Hsun Lu turėjo dalyvauti ir dvejetų varžybose, tačiau panašu, kad ir ten lietuvio nebeišvysime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts