Berankis neatsilaikė prieš geriausią planetos tenisininką

Šeštadienio popietę geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis Prancūzijoje vykstančiame „French Open“ turnyre stojo į kovą prieš Geriausią planetos tenisininką Novaką Džokovičių. Pirmą kartą į trečiąjį turnyro etapą patekusiam lietuviui istorinio momento sukurti nepavyko ir 1:6, 4:6, 1:6 patyrė pralaimėjimą.

Pirmasis setas prasidėjo tragiškai lietuviui. Novakas Džokovičius jau nuo pat mačo pradžios žaidė užtikrintai bei nesunkiai laimėjo savo ir  lietuvio padavimo serijas bei išsiveržė į priekį 2:0. Iš karto po to serbas tempo nemalšino bei privertė lietuvį dar kartą suklysti, o rezultatas tapo 5:0. Šeštąjį geimą lietuviui pavyko laimėti, tačiau serbui tebuvo likę sutvarkyti formalumus.

Antrajame sete lietuvis atrodė užtikrinčiau. Berankis nesunkiai laimėjo pirmąją savo padavimų seriją, tačiau tuo pačiu atsakė ir Džokovičius. Vis tik kertiniu seto geimu tapo penktasis, kuriame lietuvis apmaudžiai pralaimėjo, o po serbo sėkmingas padavimų serijos rezultatas tapo 4:2. Antrajame sete taip pat neklydęs serbas dar kartą parklupdė lietuvį rezultatu 6:4.

Trečiasis setas prasidėjo lietuvio klaidų serija. Lietuvis jau pirmajame ir trečiajame geime pralaimėjo savo padavimo serijas, o Džokovičius išsiveržė į priekį 4:0. Penktajame geime Berankui pavyko iškovoti tašką, tačiau Džokovičius taip ir neklydęs likusią mačo dalį šventė įtikinamą pergalę.

Po šio pralaimėjimo Ričardui Berankiui atiteks 90 ATP reitingo taškų ir 113 tūkst. eurų piniginis prizas. Bendrą „French Open“ turnyro prizinį fondą sudaro daugiau nei 34 mln. eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts