Berankis nutraukė nesėkmių seriją ir pergalingai pradėjo ATP 500 turnyrą

Jungtinėse Amerikos Valstijose esančiame Vašingtono mieste šį vakarą prasidėjo ATP serijos „Citi Open“ turnyras, kuriame keturių pralaimėjimų seriją iš eilės nutraukė pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-86). Lietuvis pirmajame turnyro etape 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjo amerikietį Mitchellą Kruegerį (ATP-174) ir žengė į kitą turnyro etapą.

Pirmajame sete abu sportininkai kovojo labai lygiai. Visus 12 geimų tenisininkai gan nesunkiai laimėjo savo padavimų serijas ir teko žaisti pratęsimą, kurio pradžioje taip pat kova buvo lygi, o rezultatas švieslentėje degė 4:4. Berankiui sėkmingai atlikus savo padavimus rezultatas tapo 5:4 lietuvio naudai, o iš karto po to sekė dvi amerikiečio klaidos, kurios leido lietuviui laimėti pirmąjį setą.

Antrajame sete Berankis atrodė labai užtikrintai ir jau trečiajame geime privertė amerikietį suklysti. Laimėdamas savo padavimų serijas lietuvis pirmavo 5:2. Septintajame geime amerikietis suklydo dar kartą, o aštuntajame geime neklydęs Berankis laimėjo setą 6:2 bei žengė į kitą etapą.

Už pergalę Berankis užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir 13,3 tūkst. JAV dolerių. Sekančiame etape lietuvis susitiks su Miomiru Kecmanovičiumi, kuris ATP reitinge rikiuojasi 59 vietoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts