Berankis pusfinalyje nusileido Čiličiui

Maskvoje vykstančiame ATP 250 serijos vyrų turnyre Ričardas Berankis (ATP-108) baigė savo pasirodymą. Lietuvis pirmajame pusfinalyje tik po atkaklios kovos 3:6, 4:6 nusileido praeityje buvusiai trečiajai pasaulio raketei kroatui Marinui Čiličiui (ATP-41).

Pirmąjį setą Čiličius pradėjo užtikrintai ir jau antrajame geime privertė lietuvį suklysti bei laimėdamas savo padavimus išsiveržė į priekį 5:2. Nepralaimėdamas nei vieno likusio geimo kroatas užtikrintai laimėjo setą 6:3.

Antrąjį setą Čiličius ir vėl pradėjo galingai, o Berankis ir vėl pralaimėjo savo padavimų seriją. Vis tik trečiajame geime lietuvis taip pat privertė suklysti varžovą. Vėliau abu tenisininkai užtikrintai atliko savo padavimų serijas, tačiau lemiamu geimu tapo devintasis, kuriame 31-erių lietuvis po atkaklios dvikovos buvo priverstas suklysti, o 10-ąjį geimą laimėjęs Čiličius triumfavo ir antrajame sete 6:4 bei žengė į finalą.

Po šio mačo Ričardas Berankis užsitikrino 96 ATP reitingo taškus ir beveik 35 tūkstančius JAV dolerių. Tuo tarpu Marinas Čiličius finale susitiks su Khachanovo ir Karatsevo dvikovos nugalėtoju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts