Berankis sėkmingai įveikė antrąjį „Noveti Open“ atrankos etapą

Sekmadienį geriausias Lietuvos tenisininkas antrajame ATP 500 serijos „Noveti Open“ kvalifikacijos rate sėkmingai susitvarkė su austru Dennisu Novaku ir žengė į finalinį trečią etapą. Lietuvis 6:4, 6:3 palaužė austrą ir lemiamame etape susitiks su Baltarusijos atstovu Ilja Ivashka.

Mačą lietuvis pradėjo sunkiai įsivažiuodamas. Ričardas jau pirmąją savo padavimo seriją pralaimėjo, o austras įsiveržė į priekį 2:0. Ketvirtajame geime lietutis sugebėjo laimėto varžovo padavimus ir išlygino rezultatą, tačiau iš karto po to sekė dar viena lietuvio klaida, o austras dar kartą išsiveržė į priekį. Vis tik, sunkiai įsivažiavęs Berankis pabaigoje absoliučiai dominavo ir aštuntajame bei 10-ajame geime privesdamas klysti varžovą laimėjo pirmąjį setą.

Antrajame sete lietuvis tempo nemažino ir nesunkiai laimėjo pirmuosius tris geimus ir išsiveržė į priekį 3:0. Nors likusią mačo dalį austras daugiau neklydo, tačiau taip pat sėkmingai žaidė ir lietuvis, kuris laimėdamas setą 6:3 šventė užtikrintą pergalę.

Už šią pergalę lietuviui atiteko 20 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 14 tūkst. eurų piniginis prizas. Sekančiame etape Ričardas Berankis susitiks su 90-ojoje ATP reitingo vietoje esančiu Ilja Ivashka, o mačo nugalėtojas pateks į pagrindinį ATP 500 turnyrą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts