B. Bryanas įrodo, kad iškovoti titulus galima ir po klubo operacijos

Buvusi pirmoji dvejetų raketė ir toliau demonstruoja gerą tenisą, kurio dėka iškovojo jau 2 titulus šiais metais su savo broliu. Bobas Bryanas pasiryžo operacijai praeitame sezone, kai jau negalėjo kentėti klubo skausmų ir tiesiog vaikščioti.

Dabar jis gali tvirtai pasakyti, kad nesigaili pasirinkęs tokį sprendimą, nes tai jam leido toliau tęsti tenisininko karjerą. Įstatytas metalinis klubas jam visai netrukdo, o apie operaciją jis prisimena tik likusio rando.

Bobas Bryanas ir Maikas Bryanas visus jau nustebino, kai iškovojo titulą "Delray Beach" turnyre, tačiau praeitą savaitę jie "nuskynė" prestižinio Majamio turnyro taurę.

B. Bryanas tapo kaip pavyzdys kitiems žaidėjams, kurie susiduria su problemomis ir svarsto kaip elgtis toliau. Amerikiečiui šiuo metu yra 40 metų.

Tokią operaciją neseniai iškentė ir kita buvusi pirmoji pasaulio raketė Andy Murray, kuris jau žengia pirmuosius žingsnius korte.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts