Bulgarijoje titulą iškovojo už šimtuko ribų esantis Mirza Bašičius, kuris įveikė ir Staną Wawrinką (VIDEO)

**Bulgarijoje vykstantis Sofijos miesto turnyras pateikė ne vieną staigmeną, o finale žaidėjai išvydo du mažiau žinomus tenisininkus Mirzą Bašičių (ATP 129) ir Marių Copilą (ATP 93).
**

Abu žaidėjai kovojo dėl savo pirmo ATP titulo karjeroje, o finalo kova tikrai buvo įspūdinga ir pareikalavo daug jėgų. Teniso mėgėjai taip pat išvydo gerą dvikovą, o žaidėjai jiems padovanojo tris setus, o galutinis mačo rezultatas 7-6 6-7 6-4.

Abu žaidėjai stengėsi laimėti savo padavimus ir vos kartais to padaryti nepavykdavo, labiausiai nuo to nukentėjo rumunas, kuriam koją pakišo padavimas, jo sąskaitoje 8 dvigubos klaidos, tačiau jis taip pat atliko 19 neliečiamų padavimų. Nugalėtojo sąskaitoje 12 ace'ų ir vos 2 dvigubos klaidos.

Mirza Bašičius šiame turnyre uždirbo 89,435 € ir 250 reitingo taškų, o titulas jo reitingą pakėlė iki 77 vietos, tai geriausias jo pasiekimas karjeroje.

Priminsime, kad žaidėjas kelyje į titulą įveikė atrankos etapą, o pusfinalyje įveikė Stanislą Wawrinką.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts