Ričardas Berankis atsisakė dalyvauti Olimpinėse žaidynėse

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis nusprendė nedalyvauti Tokijo Olimpinėse žaidynėse. Nors dar praėjusią savaitę lietuvis dalyvavo Halėje surengtame ATP-500 serijos turnyre, vis tik pats tenisininkas teigia, kad sprendimas priimtas nespontaniškai.

„Šį nelengvą sprendimą priėmiau su savo komanda atidžiai apsvarstęs visus galimus „už“ ir „prieš“. Tiesą pasakius, kol kas nėra aišku ar mano dabartinio ATP reitingo pakaktų tam, kad patekčiau į Olimpiadą. Todėl ir nutarėme nesiblaškyti, o sutelkti visą dėmesį į tuo pačiu metu vyksiančius ATP turnyrus ir pasirengimą jiems“, – apie priimtą sprendimą kalbėjo Ričardas.

Lietuvis pastaruoju metu demonstravo tikrai pavyzdinę formą. Berankis prieš keletą savaičių pirmą kartą karjero pateko į „Roland Garros“ vyrų vienetų trečiąjį etapą ir susitiko su geriausiu planetos tenisininku Novaku Džokovičiumi. Lietuvos tenisininkas 1:6, 4:6, 1:6 patyrė pralaimėjimą, o pats serbas vėliau triumfavo turnyre.

Ričardas Berankis jau kartą yra dalyvavęs Olimpinėse žaidynėse. 2016 metais Rio de Ženeire vykusiose žaidynėse 0:6, 0:6 nusileido australui Johnui Millmanui ir iš turnyro pasitraukė jau pirmajame rate.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts