Buvusi moterų tenisininkė M. Bartoli tęs karjerą kaip trenerė

Prancūzų tenisininkė Marion Bartoli nusprendė tapti teniso trenere. Vimbldono čempionė netikėtai karjerą baigė beveik iš karto, vos tik iškovojo šį titulą. Vėliau ji pamėgino sugrįžti į tenisą ir aktyviai ruošesi naujam sezonui 2018 metais, tačiau tai sugrįžimas taip ir neįvyko.

M. Bartoli netgi sužaidė draugišką mačą prieš Serena Williams ir tikrai atrodė neblogai, visgi oficialiai žengti į kortą nepavyko.

Šiandien galime pasidžiaugti, jog M. Bartoli neketina trauktis iš teniso pasaulio. Ji apsiėmė treniruotė 19-metę Liusę Wargnier, kuri gerai pasirodžiusi jaunių turnyruose vėliau buvo priversta keliems mėnesiams pasitraukti dėl kelio traumos.

Panašu, jog profesionalės akis nemeluos: M. Bartoli pastebėjusi savo jaunosios auklėtinės talentą ketina jai padėti pasiekti tiek, kiek kadaise pasiekė ji ir dar daugiau.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts