Davis’o taurė: sunkiame dvejetų mače Prancūzija sušvelnino rezultatą ir išsaugojo viltis į titulą

Antroji Davis'o taurės finalo diena buvo sėkminga namuose esantiems Prancūzams, kurie priima Kroatijos tenisinkus. Po penktadienio kroatai jau pirmavo 0:2 ir jiem beliko iškovoti vieną pergalę, kad triumfuotu finale ir laimėtų antrą titulą istorijoje.

Šeštadienis buvo skirtas dvejetų kovoms, kuriuose susitiko prancūzai Nicolas Mahutas (ATP dvejetai 11) ir Herbertas Huguesas (ATP dvejetai 12) prieš Ivaną Dodigą (ATP dvejetai 35) poroje su Mate Pavičiumi (ATP dvejetai 4).

Po ilgos keturių setų kovos pergalę pasiekė Prancūzijos atstovai, kurie iškovojo pirmą tašką rezultatu 6-4, 6-4, 3-6, 7-6, o visa kova truko 3 valandas ir 42 minutę.

Nors pirmuosius du setus su vieno padavimo pranašumu laimėjo vietiniai žaidėjai, tačiau kroatai nepasidavė ir toliau stengėsi palaužti varžovus, kas ir pavyko trečiame sete ir jie sušvelnino rezultatą.

Ketvirtame sete vyko inirtinga kova, kuriai prireikė pratęsimo, o jame triumfavo būtent N. Mahutas ir H. Huguesas.

Rytoj lauks J. Chardy susitikimas su M. Čiličiumi, jei pastarasis laimės, tai kroatai iškovos titulą finale.