Laurynas Grigelis kovojo iki galo, tačiau Vinipego nugalėtojo įveikti nepavyko

Antroji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą vienetų turnyre Gatineau challenger turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 267) Kanadoje po trijų setų atkaklios kovos nusileido australui Jasonui Kubleriui (ATP 114). Tenisininkai sužaidė tris puikius setus, o galutinis akistatos rezultatas 6-7, 6-4, 4-6 priešininko naudai.

Mūsiškis korte kovėsi 2 valandas ir 30 minučių.

Pirmame sete abu tenisininkai nukeliavo iki pratęsimo, tačiau iki jo dar spėjo apsikeisti padavimų serijomis. Laurynas nors ir atsilikinėjo rezultate pirmame sete, tačiau varžovo nepaleido. Visgi pratęsimas geriau susiklostė australui ir jis išsivėržė į priekį setais 1-0.

Antrame sete iniciatyvą į savo rankas perėmė lietuvis, kuris gana greitai laimėjo varžovo padavimą ir pirmavo sete. Nors 114-oji raketė išlygino rezultatą, tačiau seto pabaigoje mūsiškis dar kartą nulaužė priešininko padavimą ir laimėjo setą.

Lemiamame sete jėgų pritrūkęs 267-tą vietą reitinge užimantis tenisininkas pralaimėjo savo padavimą ir niekaip negalėjo išlyginti rezultato.

Šiame mače Laurynas atliko 8 ace'us ir sužaidė tikrai gerą mačą. Turnyre jis uždirbo 7 reitingo taškus. Dabar jo laukia dvejetų akistatos.