Chaosas Australijoje: dėl vieno teigiamo COVID-19 testo saviizoliuojasi beveik 600 žaidėjų

Po to, kai viename iš viešbučių, kur apsistojusi dalis „Australian Open“ dalyvių, vienam iš personalo buvo patvirtintas užsikrėtimas koronavirusu. Dėl šios priežasties kilo didžiulis chaosas, o beveik 600 žaidėjų ir jų komandos nariai privalo izoliuotis.

Dėl vienintelio koronaviruso atvejo yra atšaukiami visi ketvirtadienio „Australian Open“ turnyro mačai, kurie vyksta Melburne.

Viktorijos valstijos premjeras Danielis Andrewsas trečiadienį patvirtino, kad 26-erių vyras, kuris dirbo personalo skyriuje užsikrėtė koronavirusu. Beveik 600 žmonių privalo izoliuotis, kol sulauks neigiamo testo rezultato.

Planuojama, jau rytoj ištirti visus asmenis, kurie privalo vėl sugrįžti izoliuotis. Jeigu jų testai bus neigiami, jie galės sugrįžti į normalią dienos rutiną.

Dėl šios priežasties galimai bus koreguojama turnyro data, o tai gali paveikti ir Ričardį Bernakį. Lietuvis penktadienį turėjo stoti į aštuntfinalio kovą prieš čeką J. Vesely, tačiau susitikimas taip pat gali būti nukeltas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts