Daviso taurė: L. Grigelis poroje su J. Tverijonu po sunkios kovos nusileido varžovams

Antroji diena Maroke lietuviams prasidėjo nesėkmingai ir jie pralaimėjo dvejetų susitikime. Mūsiškiai Laurynas Grigelis ir Julius Tverijonas poroje nusileido prieš marokiečius Lamine Ouahab ir Anas Fattar po sunkios trijų setų kovos.

Lietuvių duetas buvo pakeistas prieš mačą ir rinktinės kapitonas R. Mugevičius L. Grigeliui liepė pakeistį vieną iš mažiau patyrusių komandos narių. Ričardas Berankis praleido susitikimą, kad pataupytų jėgas galbūt lemiamai kovai.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-2, 3-6, 2-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 49 minutes.

Pirmą setą užtikrintai laimėjo mūsiškių duetas, kuris du kartus palaužė varžovų padavimų serijas. Antrame sete prasidėjo permaininga ir klampi grunto kova, kurioje pranašumo neišsaugoję Lietuvos atstovai leido varžovams išlyginti bendrą rezultatą. Lemiamas setas prasidėjo sėkmingiau lietuviams, kurie įgijo pranašumą, tačiau jau kitame geime rezultatas tapo lygus, o vėliau šeimininkai persvėrė rezultatą į savo pusę.

Dabar rinktinių lauks vienetų susitikimas kuriame žais R. Berankis (ATP 98) prieš Laminę Ouahabą (ATP 440), kuris vakar sutriuškino kitą lietuvį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts