R.Berankis ir L.Grigelis Daviso taurėje sutrypė graikus

Lietuviai Daviso taurėje nepaliko vilčių graikams

Sekmadienį ryte Heraklione baigėsi Daviso taurės pasaulio grupės antrojo diviziono pirmojo rato mačas tarp Graikijos ir Lietuvos vyrų teniso rinktinių. Šiame susitikime mūsų šalies geriausi tenisininkai R.Berankis ir L.Grigelis nepaliko vilčių Graikijos atstovams ir mačą laimėjo „sausu“ rezultatu 3:0.

Vakar vykusioje pirmojoje Daviso taurės starto dienoje abi geriausios Lietuvos raketės pelnė po pergalę. Pirmoji šalies raketė R.Berankis be didesnio vargo rezultatu 6:1, 6:3 įveikė Graikiją atstovavusi P.Tsitsipą, o antrasis į kovą stojo ir po daugiau nei 3 valandas trukusios kovos įspūdingą pergalę pasiekė L.Grigelis. Po pastarojo pergalės lietuviai išsiveržė į priekį – 2:0.

Antroji Daviso taurės varžybų diena prasidėjo ir baigėsi dvejetų maču. Iš pradžių Lietuva į kovą norėjo mesti jaunuosius Viliu Gaubą ir Eda Butvilą, o Graikijai turėjo atstovauti Petros Tsitsipas ir Michailas Pervolarakis, tačiau rinktinių kapitonai sekmadienį pakeitė komandų sudėtis ir į kovą metė Ričardaą Berankį ir Lauryną Grigelį, o graikai nutarė siekti taško su garsiojo, trečiosios planetos raketės Stefanos Tsitsipo jaunesniuoju broliu P.Tsitsipu ir Markosu Kaloveloniu.

Tokiu sprendimu lietuviai nutarė išnaudoti įgytą persvarą ir užbaigti mačą netęsiant akistatų iki penkių kovų. Toks pakeitimas pasiteisino. Jau pirmame sete Lietuvos tenisininkai išsiveržė į priekį 4:2 ir neleidę priešininkams sugrįžti į žaidimą laimėjo pirmąjį setą rezultatu 6:2.

Antrajame sete vaizdas buvo kiek kitoks. Abiejų rinktinių poros laimėjo savo padavimų serijas, o įpusėjus kovai rezultatas buvo lygus – 3:3. Antrojo seto dalyje lietuviai sugebėjo pademonstruoti aukštesnį meistriškumo lygį bei perėmę iniciatyvą į savo rankas iškovojo tašką laimėdami varžovų padavimų seriją. Po laimėto labai svarbaus taško mūsų šalies tenisininkai išsiveržė į priekį – 5:4 ir galiausiai po 1 valandą 23 minutes trukusios kovos šventė pergalę rezultatu 7:5 bei šiuo metu yra per vieną mačą nuo pirmojo Daviso taurės diviziono.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts