Estė Anetta Kontaveit įveikė Petrą Kvitovą ir pateko į aštuntfinalį „Roland Garros“ turnyre

Estijos teniso žvaigždė Anetta Kontaveit (WTA 24) ir toliau visus džiugina savo pasiekimais. Šį kartą „Roland Garros“ turnyre ji nugalėjo aštuntą pasaulio raketę Petrą Kvitovą ir pateko į aštuntfinalio etapą. Šis pasiekimas reiškia, kad estė savo sąskaitą papildys 222,000 € ir 240 reitingo taškais.

Galutinis mačo rezultatas 7-6, 7-6, o visa akistata su 2 pratęsimais truko dvi valandas ir 7 minutes.

Nors visai neseniai Madrido turnyre, Čekijos tenisninkė šventė pergalę prieš 24-tą raketę, tačiau šį kartą viskas susiklostė kitaip.

Tryliką pergalių iš eilės iškovojusi Petra Kvitova mače prieš estę nerado savo tikro žaidimo, ji klydo ir ant savo padavimo ir realizuojant susikurtas progas laimėti varžovės padavimą.

Nors mače ne kartą pirmavo būtent 8-oji raketė, jai išlaikyti pranašumo nepavyko.

Estijos sportininkė pirmą kartą pateko į Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro aštuntfinalį.