Po dviejų mačų per dieną Maroke paaiškėjo finalo dalyviai

Turnyras Marakešo mieste ant molio dangos pasiekė finalo etapą, kuriame susitiks geriausias Didžiosios Britanijos žaidėjas Edmundas Kyle (ATP 26) ir ispanas Pablo Andujaras (ATP 355), kuris žais antrą finalą iš eilės.

Ispanas netikėtai pusfinalyje įveikė portugalą Joao Sousa (ATP 70) rezultatu 6-4, 6-4. Atrodė, kad tokį krūvį gavęs žaidėjas turėtų neatlaikyti dar vieno mačo, tačiau 355-oji raketė prisiminė tuos laikus, kai buvo 32 reitingo vietoje ir laimėjo pusfinalio mačą.

Britas Edmundas Kyle nugalėjo prancūzą Richardą Gasquetą (ATP 38), kaip ir kitas finalistas jis tai padarė per du setus 6-3, 6-4. Tenisininkui iš D. Britanijos, tai pirmasis finalas šiais metais.

Priminsime, kad dėl blogo oro žaidėjai buvo priversti žaisti ketvirtfinalio ir pusfinalio mačus tą pačią dieną.

Turnyro nugalėtojui atiteks 250 reitingo taškų ir 89,435 €.