„LaverCup“ taurė keliasi į Šveicariją, kurioje vėl kartu žais R. Federeris ir R. Nadalis

Vienas iš naujesnių teniso turnyrų formatų ir toliau išlieka populiarus bei pritraukiantis geriausius pasaulio žaidėjus. "LaverCup" turnyras, kurį organizuoja Rogeris Federeris (ATP 3) ir Rodas Laveris buvęs geriausias pasaulio žaidėjas šį kartą jį surengs Šveicarijoje (Ženeva).

Turnyro esmė Europos ir pasaulio rinktinių susitikimas ir išsiaiškinimas, kuri iš jų geresnė. Pirmą kartą šis turnyras buvo suorganizuotas Čekijoje (Prahoje), o antrasis JAV (Čikagoje), abu susitikimus laimėjo europiečiai.

Europos komandą atstovauja ir pats šveicaras, o kiti žaidėjai keičiasi, tačiau po metų pertraukos į komandą sugrįš ir Rafaelis Nadalis (ATP 2), kuris galbūt ir vėl žais dvejetus su R. Federeriu.

Šį kartą lieka neaiškus Novako Džokovičiaus (ATP 1) likimas, turnyras JAV jam nepasisekė, nors jis tikrai gerai praleido laiką ir neliko abejingas jam.

Europos rinktinės kapitonas Bjornas Borgas pasakė "Geriau nebūna, nei komandos kapitonui pranešti, kad du geriausi pasaulio žaidėjai padės savo rinktinei".

Turnyras vyks rugsėjo 20-22 dienomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts