Finalo dieną Italijoje, Laurynas Grigelis savo žaidimo nerado prieš slovaką Luką Lačko

Kaip ir praeitame sezone, taip ir šiame Laurynas Grigelis (ATP 283) atrodė labai solidžiai šiame turnyre Italijoje. Žaidėjas iš Lietuvos pakartojo praeitų metų rezultatą ir pasiekė finalą. Visgi finalo kova lietuviui nenusisėkė ir jis pralaimėjo 6-1 6-2

Po sėkmingo pusfinalio, kur lietuvis įveikė kroatą Viktorą Galovičių (ATP 213) finale tiesiog nebeužteko jėgų po 14 laimėtų mačų iš eilės per šias 3 savaites.

Tai buvo trečiasis šių žaidėjų susitikimas apskritai ir antrasis šiais metais, tačiau visus kartus slovakas šventė pergalę.

Finalas Italijoje truko vos 45 minutes, tačiau Laurynas Grigelis spėjo atlikti 6 neliečiamus padavimus, bet nuovargio alinamas suklydo atliekant padavimą du kart.

Šiame turnyre duotame interviu Laurynas Grigelis sakė : „Šie metai prasidėjo prastokai, iki vasaros vidurio aš surinkau vos 26 taškus. Jei aš nelaimiu sunkiais laikotarpiais man pasidaro sunku laimėti apskritai, bet jei aš pradedu laimėti, man sustoti labai sunku“.

Už patekimą į finalą žaidėjas gaus 3,650 € ir 48 reitingo taškus ir tai yra 7 taškais mažiau nei praeitais metais.

Jau kitą savaitę Laurynas Grigelis ir Ričardas Berankis dalyvaus kitame Italijos challenger turnyre.

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts