Neįtikėtina, į Australijos didžiojo kirčio turnyrą prasibrovė 15-metė žaidėja

Jau Australijos didžiojo kirčio kvalifikacijos etape pradeda ryškėti naujieji teniso talentai, dar tik besiskinantys kelią į reitingo aukštumas. Šį kartą tai ukrainietė Marta Kostyuk (WTA 521) – 15-metė tenisininkė įveikė kvalifikaciją ir tapo pirmaja 2002 m. gimusia žaidėja dalyvaujančia Didžiojo Kirčio turnyro pagrindinėse varžybose.

Paskutiniame mače dėl patekimo į pagrindinį etapą ji gana nesunkiai, 6:3, 5:7, 6:0 įveikė čekę Barborą Krejcikovą (WTA 125), tačiau pirmajame etape jos laukia nemenkas iššūkis – kinė Shuai Peng (WTA 25). Pati Marta Kostyuk po įveiktos kvalifikacijos teigė, jog džiaugiasi pasiektu rezultatu ir negalvoja apie savo jauną amžių, kuris, kaip matome, ukrainietei visai netrukdo varžytis ir laimėti prieš daugiau patirties turinčias žaidėjas.

Per savo karjerą tenisininkė iš Ukrainos yra sužaidus vos 27 WTA oficialius mačus, iš kurių laimėjo 20, taip pat jos sąskaitoje vienas ITF lygio titulas.

Marta Kostyuk 2017 metais tapo jaunių Australijos didžiojo kirčio nugalėtoja.

Kvalifikacijos mačas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts