Grigoras Dimitrovas krito be pasipriešinimo, Aleksanderis Zverevas išsigelbėjo penkių setų trileryje

„Roland Garros“ turnyre ir toliau vyksta aršios kovos, tačiau tikrai ne visi žaidėjai yra pasiruošę ataklioms kovoms morališkai ir fiziškai. Bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP 5) be didesnio pasipriešinimo nusileido ispanui Fernando Verdasco (ATP 35). Palūžęs po pirmo nesėkmingo seto penktoji pasaulio raketė nerado kelio atgal į kovą ir pralaimėjo 7-6, 6-2, 6-4.

Iš viso tenisininkų susitikimas truko 2 valandas ir 24 minutes.

Ispanas šiame mače nuo pat pradžių atrodė žymiai geriau pasiruošęs ir motyvuotas. Jis išsaugojo 7 lemiamus savo padavimo taškus iš 10, tuo tarpu Bulgarijos tenisininkas iš 10 išsaugojo tik 4 tokius taškus.

Kitame mače Aleksanderis Zverevas (ATP 3) vos nepateikė sensacijos žaisdamas su bosniu Damiru Džumhuru (ATP 29). Tenisininkai sužaidė net penkis setus, kad paaiškėtų šio mačo nugalėtojas.

Galutinis mačo rezultatas 6-2, 3-6, 4-6, 7-6, 7-5 vokiečio naudai, o iš viso sportininkai grunto korte praleido net 3 valandas ir 58 minutes.

Nors pirmą setą jaunasis tenisininkas ir laimėjo, tačiau po jo lyg užmigo, o 29-oji raketė įjungė antrą pavarą ir laimėjo du sekančius setus.

Ketvirtame sete teniso žaidėjui iš Bosnijos ir Hercogovinos niekaip nesisekė užbaigti mačo, nors jis turėjo ne vieną savo padavimą tam padaryti. Neišnaudoti matchpoint'ai liko neišnaudoti, o antromis progomis pasinaudojusi trečioji pasaulio raketė išplėšė svarbią pergalę ir pateko į kitą etapą.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gaus 222,000 € ir 180 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts